Oferta

KTS-K GOSRiT Luzino – jest klubem wielosekcyjnym, który powstał w 2007 roku. Na początku w ramach klubu funkcjonowały dwie drużyny piłki nożnej. Z czasem ilość drużyn powiększała się. Było to też możliwe dzięki połączeniu się klubów GOSRiT i Wikęd Kębłowo oraz sekcji piłki nożnej GKS Luzino. Dzięki czemu wszystkie dzieci z terenu gminy Luzino mogą trenować w jednym klubie i miejscu. Jednak GOSRiT Luzino to nie tylko piłka nożna. W ramach klubu działają również inne sekcje w takich dyscyplinach jak kickboixng, tenis stołowy czy siatkówka. 

Piłka nożna – największa i najliczniejsza sekcja w naszym klubie. Aktualnie ponad 400 zawodników i zawodniczek realizuje swoje sportowe pasje, trenując pod okiem naszych trenerów. W sztabie szkoleniowym pracują między innymi byli piłkarze tacy jak Rafał Kaczmarczyk, Paweł Buzała i Karol Piątek. GOSRiT Luzino to 15 drużyn piłkarskich (w tym dwie żeńskie), w których dla każdego znajdzie się miejsce. Sekcja piłki nożnej funkcjonuje dwutorowo. Z jeden strony mamy drużyny, które nastawione są na sport wyczynowe i pracując tam zawodnicy chcący postawić na piłkę. Z drugiej strony prowadzone są zajęcia dla wszystkich, którzy aktywnie chcą spędzić czas wolny. Treningi prowadzone są popołudniami i są dostosowane do możliwości uczestników zajęć.

 

Kickboxing – druga najliczniejsza sekcja w klubie. Trenuje w niej ponad 20 zawodników i zawodniczek w różnym wieku. Jest to najbardziej utytułowana sekcja z licznymi medalami Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

 

Tenis stołowy – sekcja tenisa skierowana jest zarówno do dorosłych jak i młodzieży. Mimo, że nieliczna, jest to bardzo prężna grupa z licznymi sukcesami, głównie młodzieżowymi

 

 

Piłka Siatkowa – Sekcja żeńska młodzieżowa stworzona na bazie uczennic szkół podstawowych i gimnazjum naszej gminy. Zajęcia odbywają się regularnie 2-3 razy w tygodniu. Sekcja ta dopiero stawia pierwsze kroki, jednak przed nią świetlana przyszłość. Luzino od lat słynie z dobrego poziomu piłki siatkowej i wierzymy, że dzięki tej sekcji tradycje te zostaną podtrzymane. 

Trenerzy
Paweł
Radecki

Paweł
BUZAŁA

Rocznik 2005/06

Mateusz
Cytryniak

Piotr
Jasielski

Rocznik 2006/2007

Biuro
AP ORLEN Gdańsk

Karol
Piątek

Rocznik 2005/06